Főoldal Újdonságok Fórum Üzenetek Képeslapküldés Házirend

Melyik egyház gondozásában van? Római Katolikus Egyház
A táborhely címe: 8291 Nagyvázsony
Kinizsi u. 78.
A táborhely elérhetősége 8291 Nagyvázsony, Kinizsi u. 78.

matracszallas.kemping@gmail.com
Ügyintéző neve: Marosi Szilvia
Ügyintéző elérhetősége: 06 30 325 85 19
szmarosi@gmail.com

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? Bent: több, mint 100 fő tud aludni 2 nagy teremben + galériás padláson
Kint: sátorban szinte korlátlan
Szállás módja sátor, matrac
Tisztálkodási lehetőségek? 2x3 zuhanyzó (fiúk, lányok)
Étkezési lehetőségek? Csak teakonyha van. A pár száz méterre levő iskolában van lehetőség kedvezményesen étkezni. Élelmezésvezető: Hoffmann László, 06-20-357-79-92, konyha.nagyvazsony@gmail.com, 06-88-264-865.

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz: 200 fő nagyterem (ami alvóhelyként is funkcionál - van 3 térelválasztó függöny is)
Sportolási lehetőségek: udvaron, közelben sportpálya
Kirándulási lehetőségek: Bakony, Balaton-felvidék
Megtekinthető nevezetességek: Nagyvázsonyi vár, stb.
Egyéb programlehetőségek: A falu és vele együtt a környék is gazdag kulturális és kiránduló programokat kínál; így a Szent István templom, a Szent Ilona templom, a Kinizsi vár, a Pálos Kolostor-romok, a Zichy-kastély, a Néprajzi Múzeum és a Postamúzeum. Megtekintésre érdemesek a közeli Barnag és Vöröslő település kálváriái, jellegzetes sváb házai (3 ül. 5 km), a Dörgicsei Templom és kolostorromok (10 km), Vászoly község időszaki és állandó kiállításai, a Víziszínpad előadásai (12 km). A „Művészetek völgye" programjai is könnyen elérhetők. A Balaton 14 km.
Egyéb szolgáltatások