Főoldal Újdonságok Fórum Üzenetek Képeslapküldés Házirend

Ajánld ismerőseidnek is!

Alapinformációk
Melyik egyház gondozásában van? Független
A táborhely címe: Kemenesmihályfa, 9511 Bercsényi u. 20/A.
A táborhely elérhetősége A táborhelynek nincs külön telefonja. Kérjük, kérdéseikkel keressék az ügyintézőt vagy az e-mail címen érdeklődjenek a foglalással kapcsolatban.

mevisz@mevisz.hu
Ügyintéző neve: Takács Bernadett gondnok, Gyulai Ágnes Mevisz irodavezető
Ügyintéző elérhetősége: 70-319-5067, 20-824-2047
mevisz@mevisz.hu

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? Előzetesen egyeztetett időpontban lehet igénybe venni, max. 30 fővel.
Szállás módja 4 akadálymentes lakószobában emeletes ágyak. Külön mosdó, konyha és étkező helyiség.
Tisztálkodási lehetőségek? 4 fürdőszoba (2 akadálymentes zuhanyzós, 2 kádas)
Étkezési lehetőségek? Felszerelt tálalókonyha.(Meleg étel a környéken rendelhető)

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz: Az étkező egyben a legnagyobb terű, közösségi programokhoz alkalmas szoba.
Sportolási lehetőségek: A kertben kiépített pálya nincs, de a nagy tér sokféle kinti elfoglaltságra alkalmas.
Kirándulási lehetőségek: A közeli Celldömölk mellett helyezkedik el a Ság-hegy, a környék legnépszerűbb kirándulási célpontja.
Megtekinthető nevezetességek: Ostffyasszonyfa: Pannónia Ring; Strandok, gyógyfürdők: Borgáta, Mesteri, Sárvár; közeli városok: pl. Pápa, Sümeg, Sárvár,
Egyéb programlehetőségek: Ság-hegy lábánál interaktív múzeum; a faluban és környékén katolikus és evangélikus templomok.

Egyéb információk
Megközelítési módok, javaslatok: Vonattal: Szombathely - Sárvár felől vagy Boba - Celldömölk felől. Budapestről átszállás nélkül is elérhető.
Autóval: Celldömölköt a 8-as útról Jánosházánál északnak fordulva vagy az M1-esről Győrnél a 83-as útra fordulva Pápán keresztül érhetjük el.
Kemenesmihályfa Celldömölktől 5 km-re északnyugatra található.
Egyéb fontos tudnivalók Az épület teljesen akadálymentes, kerekesszékkel járható. A fürdőszobák és a mellékhelyiségek felszereltsége lehetőséget nyújt az önellátásra kerekesszékben ülő vendégeink számára is.Az udvaron hat személygépkocsi számára betonozott parkoló áll rendelkezésre. Főleg ifjúsági csoportok, osztályok számára ajánljuk.

Képek a táborhelyről