Főoldal Újdonságok Fórum Üzenetek Képeslapküldés Házirend

Ajánld ismerőseidnek is!

Alapinformációk
Melyik egyház gondozásában van? Független
A táborhely címe: Szigetszentmárton, Dunapart-felső u. 3.
A táborhely elérhetősége 30-743-1898
info@martonitabor.hu
Ügyintéző neve: Sipos Dávid
Ügyintéző elérhetősége: 30-743-1898
info@martonitabor.hu

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? Tavasz elejétől ősz végéig és 130 fővel.
Szállás módja Kis házak (2től-7főig), tégla épületek (24-24fős).
Tisztálkodási lehetőségek? Kis házanként vizes blokk zuhanyzóval, mosdóval wc-vel és tégla épületenként folyosóról nyíló zuhanyzókkal, wc-kkel, mosdókkal.
Étkezési lehetőségek? Elsősorban teljes ellátás (reggeli, meleg ebéd, meleg vacsora), de kizárólagosság esetén van lehetőség önellátásra, illetve saját főzésre.

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz: 2db nagy, 100fős terem, 1db kisebb, 30fős terem.
Sportolási lehetőségek: Táborhely mellett közvetlenül 2 db nagy füves focipálya.
Kirándulási lehetőségek: Túrázási lehetőség, ingyenes strandolás (kb 100m-re a tábortól), lovarda (kb 200m-re a tábortól), élményfürdő/termálfürdő Ráckevén (kb 8km, 2 megálló HÉVvel vagy busszal)
Megtekinthető nevezetességek: Ráckevén Savoyai Kastély, vízimalom, görög katolikus templom, református templom, Árpád múzeum, Keve Galéria
Egyéb programlehetőségek: Kézműves programok, íjászat, lovardalátogatás és lovaglás, foci, strand, ping-pong, csocsó,

Egyéb információk
Megközelítési módok, javaslatok: Ráckevei HÉV (Budapest, Vágóhídról) vagy távolsági sárga busz (Budapest Népligetről vagy Csepelről)
Egyéb fontos tudnivalók Nyaranta több visszatérő és új egyházi csoport is tölt 1-1 hetet táborhelyünkön. Rendszeresen kikérjük a csoportvezetők véleményeit és újdonságainkat igényeik szerint alakítjuk.

Képek a táborhelyről