Főoldal Újdonságok Fórum Üzenetek Képeslapküldés Házirend

Ajánld ismerőseidnek is!

Alapinformációk
Melyik egyház gondozásában van? Független
A táborhely címe: 8676 Karád, Aranyos utca 14.
A táborhely elérhetősége Telefon: 0620-999-7296
www.facebook.com/karaditabor
karadiszallas@gmail.com
Ügyintéző neve: Liptai Gábor
Ügyintéző elérhetősége: 0620-999-7296
karadiszallas@gmail.com

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? Fűtési időszakon kívül igénybe vehető, épületben kb 25 főt tudunk fogadni, valamint sátorozási lehetőség adott.
Szállás módja A csoport elszállásolása három lakószobában a tetőtérben és a földszinten történik, hálózsákot hozzatok magatokkal.

A csoport vezetői részére külön (apartman) szoba van kialakítva, saját fürdőszobával. Utazóágy kisgyermek részére, valamint hűtőszekrény rendelkezésre áll.
Tisztálkodási lehetőségek? Vizesblokkok a tornácon át érhetők el (nemenként 2-2 mosdó, 2-2 wc és 2-2 zuhanyzó). Melegvíz ellátás biztosított.
Étkezési lehetőségek? Melegítő konyhánkban hűtőszekrények, tűzhelyek, gázzsámoly és a szükséges edények, evőeszközök rendelkezésre állnak, így akár elláthatjátok magatokat, vagy feltálalhatjátok a közeli étteremben megfőzött ebédet, mely kb 700 ft/adag áron rendelhető.

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz: A kb. 50 fő befogadására alkalmas előadóteremben közös, vagy csoportos foglalkozásokat, előadásokat tarthattok, illetve különféle játékos programokra, vetítésekre is igényeitek szerint használhatjátok. Itt van bőven hely a közös étkezésekre is.
Sportolási lehetőségek: A táborhely több mint 6.000 m2-es zöldterületén a tágas térnek köszönhetően sokféle szabadidős program lebonyolítható.

• Homokos röplabdapálya a terület hátsó részén
• Tűzrakóhely szalonnasütéshez, tábortűzhöz
• Bográcsozó hely
• Sporteszközökkel rendelkezünk: röplabda, tollas, foci
• Ping-pong asztal
• Különféle kiscsoportos foglalkozásokhoz megfelelő helyszínek: kerti pihenő, tornác, padok
Kirándulási lehetőségek: A szálláshely területén túl a környéken sokféle kikapcsolódási, szabadidős programot szervezhettek:

• Balatonlelle, Balatonszemes strand - 18 km
• Karád környéki erdők felfedezése, vadles
• Karádi tájház, ill. táncház lehetőség
• Karádi római katolikus műemléktemplom
• Csacsifarm, kastély és angolpark, Visz - 7,5 km
• Csárda és lovasudvar, Rádpuszta - 16 km
• Élményfürdő, Igal - 23 km
• Sziget halastó, Andocs - 8,7 km
• Ráérős vonatozás a somogyi dombok közt. :)

A fenti programokhoz helyi útbaigazítást, elérhetőségeket, szükség szerint menetrendeket biztosítunk.
Megtekinthető nevezetességek:
Egyéb programlehetőségek:

Egyéb információk
Megközelítési módok, javaslatok: Autóbusszal Balatonlelle, vagy Andocs felől, illetve vonattal Siófok és Kaposvár irányából.

Gépkocsival az M7-es autópálya 135-ös lehajtójától a 67-es úton Visz községnél balra és az erdei úton Karádig.
Egyéb fontos tudnivalók

Képek a táborhelyről