Főoldal Újdonságok Fórum Üzenetek Képeslapküldés Házirend

Ajánld ismerőseidnek is!

Alapinformációk
Melyik egyház gondozásában van? Római Katolikus Egyház
A táborhely címe: Szent Borbála vendégház 2659 Érsekvadkert, Rákóczi út 150. Nógrád megye
A táborhely elérhetősége Szent Borbála Vendégház,2659 Érsekvadkert, Rákóczi út 150.
szentborbalavendeghaz.hu
Ügyintéző neve: dr. Szrenkáné Nagy Erzsébet
Ügyintéző elérhetősége: +36 20 49 55 049
sznagyerzsi@freemail.hu

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? Egész évben nyitva tart a szálláshely, melynek befogadó képessége 31 fő, plusz 3 főt tudunk még matracon elhelyezni.
Szállás módja A szálláshelyen 5 db négy ágyas fürdőszobás szoba, egy db három ágyas és egy db hat ágyas szoba-közös fürdőszobával és egy db két ágyas, akadálymentesített szoba található.
Tisztálkodási lehetőségek? Szobákhoz tartozó saját fürdőszoba.
Étkezési lehetőségek? Teljes ellátás helyben megoldható.

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz: Egy fűthető közösségi tér és két fedett kerti kiülő található a szálláshelyen.
Sportolási lehetőségek: A szálláshely hatalmas udvarral rendelkezik. van ping-pong asztalunk és tollas labda felszerelésünk, kb. 200 méterre pedig focizásra alkalmas füves tér található.
Kirándulási lehetőségek: A szálláshelytől 4 km-re egy hatalmas víztározó van, de könnyen megközelíthető a Börzsöny, a Cserhát és a Naszály is.A Nógrádi vár és a Drégelyvár is kb. 20 km autóval.A Szendehely-Katalinpusztai Gyadai tanösvény menetrend szerinti járattal is jól megközelíthető.
Megtekinthető nevezetességek: Helyben a Faluház, víztározó, barokk templom.
Egyéb programlehetőségek: Laskasütés a Faluházban,Tereske XIII. századi templom, Horpács-Mikszáth Kúria, Csesztve-Madách-Kúria,lovaskocsizás,Balassagyarmat-Palóc Múzeum,Pannónia Motor Múzeum,Balassagyarmat-Nyírjes Vadaspark és Füvészkert,Mohora-Tolnay Emlékház,Bánk-tó, Hollókő, Ipolytarnóc-Őslénypark, Szklabonya(Felvidék)-Mikszáth Emlékház,Alsó-Sztregova-Madách-Kúria, termál strand.

Egyéb információk
Megközelítési módok, javaslatok: Budapestről óránként indul menetrend szerinti járat Újpest-Városkaputól, menetidő egy óra öt perc.Autóval Budapest irányából 2/a,majd 22-es főútvonal.
Egyéb fontos tudnivalók

Képek a táborhelyről