Újdonságok

Ajánld ismerőseidnek is!

Alapinformációk
Melyik egyház gondozásában van? Római Katolikus Egyház
A táborhely címe: Dág, Ady Endre u. 1. a falu főutcájával párhuzamosan, a templom mellett két házzal
A táborhely elérhetősége 2522. Dág, Ady Endre u. 1.
simonyimbalazs@gmail.com
Ügyintéző neve: Simonyi-Molnár Balázs
Ügyintéző elérhetősége: +36/30-776-3657

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? Egész évben rendelkezésre áll, 25 fő számára ideális. Nyári időszakban lehetőség van sátorok felállítására is. A maximális létszám eddig 35 fő volt. Télen a már felújított radiátoros gázfűtéssel könnyen és takarékosan fűthető.
Szállás módja 3 szobában nyolc ágy áll rendelkezésre, ezenkívül vastag szivacs matracok.
Tisztálkodási lehetőségek? két zuhanyzó, két mosdó állandó meleg vízzel
Étkezési lehetőségek? Tágas konyhában két gáztűzhely található, vagy helyi étkeztetés igény és egyeztetés szerint.

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz: Tágas hittanterem, templom, illetve az udvar.
Sportolási lehetőségek: Futballpálya és sportcsarnok megbeszélés alapján.
Kirándulási lehetőségek: Jó levegőjű, békés, nyugodt, biztonságos falu. Csolnok, Gerecse, Esztergom, Párkány és környéke, kissé távolabb a Felvidék
ad bőven kulturális és kikapcsolódásra alkalmas programlehetőséget
Megtekinthető nevezetességek: Bajnai kastély és templom, sárisápi kálvária és tájház, Péliföldszentkereszt kegytemploma és kálváriája, Esztergom nevezetességei, környékbeli templomok és kápolnák.
Egyéb programlehetőségek: Csolnokon uszoda, Esztergomban és Párkányban fürdő, a környéken több horgásztó is található.

Egyéb információk
Megközelítési módok, javaslatok: Vonattal Esztergom felé és autóbuszos átszállással; vagy autóval a 10-es út felől Dorog előtt Csolnokon át. Csolnoktól 5 km.
Egyéb fontos tudnivalók Szentmise vasárnap fél 12-kor, csütörtökön este 6 órakor, téli időben 5-kor.

Képek a táborhelyről