Újdonságok

Ajánld ismerőseidnek is!

Alapinformációk
Melyik egyház gondozásában van? Római Katolikus Egyház
A táborhely címe: Esztergom, Simor János utca 128.
A táborhely elérhetősége bcrm.plebania@gmail.com
bcrm.plebania@gmail.com
Ügyintéző neve: Tóth László
Ügyintéző elérhetősége:

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? Egész évben elérhető, fűtött. 50fő
Szállás módja Elhelyezés öt szobában matracos emeletes ágyakon. Plusz két papi szoba, 1+2személy részére. (Ágynemü kérhető)
Tisztálkodási lehetőségek? Férfi és női fürdő 2-2 zuhannyal,2-2 wc-vel. Két papi szobához egy közös fürdő, wc-vel. Plusz egy mozgássérült számára kialkított, fürdő, wc.
Étkezési lehetőségek? 100fő részére felszerelt melegítő konyha és ebédlő. Szállásrészen felszerelt tea konyha hűtökkel.

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz: 2 kb. 60m2-es terem, digitális felszereléssel, vetítési lehetőséggel 100-100székkel, 3+2 kisközösségi tetem
Sportolási lehetőségek: Füvesített, zárt udvar. (Tollasozás, ügyességi játékok,...(Focizásra nem megfelelő mérete miatt.
Kirándulási lehetőségek: Esztergom város és környéke. Lehetőségekről szívesen adunk tájékoztatást.
Megtekinthető nevezetességek: Bazilika,...
Egyéb programlehetőségek: Fürdőzés

Egyéb információk
Megközelítési módok, javaslatok: Bp. -Esztergom vasútvonal (ind.:Bp.Nyugati pu.) vasútállomás 13perc gyalog. Autóbusz pályaudvar 100m, ingyenes parkolás az utcában
Egyéb fontos tudnivalók Udvarról bejutási lehetőség a templomba, lelki programokhoz használható.

Képek a táborhelyről