Főoldal Újdonságok Fórum Üzenetek Képeslapküldés Házirend

Ajánld ismerőseidnek is!

Alapinformációk
Melyik egyház gondozásában van? Református Egyház
A táborhely címe: 8060 Mór, Perczel u.10.
A táborhely elérhetősége 22 / 407-513,
T+Fax: 22 / 407-513

refmor@t-online.hu
Ügyintéző neve:
Ügyintéző elérhetősége:
refmor@t-online.hu

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? 7 db 5-6 ágyas szobában összesen 40 fő elszállásolására van mód. (pótágy még beállítható)
Szállás módja Kőházban.
Tisztálkodási lehetőségek? 4 zuhanyzó van
5 WC van
Étkezési lehetőségek? Helyben: reggeli, ebéd, vacsora

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz: Termeinkben, TV, videó, DVD lejátszó, diavetítő, írásvetítő, projector, orgonák, WI-FI állnak rendelkezésükre.
Sportolási lehetőségek: Az udvarban játszóterünk van csúszdával, hintákkal, kézilabdázni, tollasozni, futballozni, röplabdázni lehet (labdát hozzanak) Ping-pong asztal áll rendelkezésükre (labdát, ütőt hozni kell) Kialakított szalonnasütő hely van
Kirándulási lehetőségek: Erdei túrákat lehet tervezni a Bakonyban és a Vértesben (kb. 20 perces sétával az erdő elérhető)
Megtekinthető nevezetességek: Kastély, könyvtár, Kapucinus templom+könyvtár, történelmi pincesor, sváb tájház
Egyéb programlehetőségek: Strandja van a városnak. A szabadidő központban, uszoda, szauna, élményfürdő és tornaterem van. (25 perc gyalog)
Lovaglási lehetőség a lovardában előzetes bejelentés alapján, pincelátogatás megrendelésre. Kirándulás lovas kocsival.

Egyéb információk
Megközelítési módok, javaslatok: Autóbusz, vonat ,autó