Főoldal Újdonságok Fórum Üzenetek Képeslapküldés Házirend

Ajánld ismerőseidnek is!

Alapinformációk
Melyik egyház gondozásában van? Római Katolikus Egyház
A táborhely címe: 3996 Füzér, Rákóczi u.1.
A táborhely elérhetősége 20/ 370 56 62
Ügyintéző neve: Tóth Gábor plébános
Ügyintéző elérhetősége: 3996 Füzér, Rákóczi u.1. 20/ 370 56 62

A táborhely felszereltsége
Mikor lehet igénybe venni és hány fővel? Nyáron 24 fő
Szállás módja Kőházban: 22 fő
Szobák száma: 11db 2 ágyas
Tisztálkodási lehetőségek? zuhanyzó van
4 WC van
Étkezési lehetőségek? Önellátó: Házon belül teakonyha mikróval és elektromos kávéfőzővel. Gáztűzhely is van virslihez és egyéb nem gyorsan romló meleg ételek elkészítéséhez. Tányérok, evőeszközök korlátozottan rendelkezésre állnak (sajnos minden évben fogy belőle.
A közeli Koronaőr Vendéglőben.

Programlehetőségek
Helyiségek közösségi programokhoz: Leggyakrabban az ebédlőt használjuk e célra.
Sportolási lehetőségek: Főként hegyi kirándulások. Téli sportok. Kisvonattal Pálháza - Kőkapu-Rostalló között. Sárospatak-Végardón 25-34 C -os strand (37 km-re).
Kirándulási lehetőségek: Hollóházi Porcelángyár és Múzeum,Országos Kék Túra és a Szent Erzsébet Zarándoklat, Zempléni gyalogtúrák, Lászlótanya, Nagymilic(hegycsúcs), Füzérradványi kastély és kertje, Kőkapu, Háromhuta, Regéci vár(egész napos túra) stb.
Megtekinthető nevezetességek: A melléképület egy részében a Füzéri Hadtörténeti és Helytörténeti Kör állandó kiállítása kapott helyet.
A füzéri vár.
A falu maga: Római kat. templom, református templom, Tájház, Kék túra útvonal.
Egyéb programlehetőségek:

Egyéb információk
Megközelítési módok, javaslatok: Bp-től Sátoraljaújhelyig vonattal, majd helyközi autóbusszal, valamint az Önkormányzat előre megrendelt autóbuszával (47/340-013)
Egyéb fontos tudnivalók Plédek és kispárnák vannak, ágyneműhuzatot, vagy hálózsákot célszerű hozni, mert a régiek tönkre mentek és nem megoldott a mosatás.

Képek a táborhelyről