Kateketikai ötletek

Szertartáskönyvek

hittanterem[kukac]plebania.net

HITTANTEREM

Imádság Mindszenty József bíboros szenttéavatásáért (Áldások, imádságok / Imádság - Boldoggá, Szentté avatásért)
Bekerült: 2007.06.15. 12:38
Megnyitva: 1993. alkalommal

Mennyei Atyánk!
Szívesen fogadod híveid áldozatait, amelyeket Krisztus áldozatával egyesítve ajánlanak fel, hogy˝kiegészítsék, ami Krisztus szenvedéséből hiányzik, az Egyház javára˝ (Kol1,24). Fogadd kegyesen József bíboros szolgád megaláztatásait, áldozatait, amelyeket földi életében a magyar Egyházért és a magyar népért ajánlott fel.
Szenvedése legyen napjainkban is előtted kedves áldozat Egyházunkért, hazánkért.
Hozzá csatlakozva akarunk mi is imáinkal, áldozatainkkal engesztelni nemzetünk lelki megújulásáért. És ha szent akarotoddal megegyezik, add meg hívő magyar népednek, hogy József bíboros szolgádat egykor Egyházunk szentjei között tisztelhessük.
Krisztus a mi Urunk által. Ámen.

Ajánld ismerősödnek is!