Kateketikai ötletek

Szertartáskönyvek

hittanterem[kukac]plebania.net

HITTANTEREM

Ima az új evangelizációért (Áldások, imádságok / Imádság - Egyéb szándékra)
Bekerült: 2012.05.31. 09:33
Megnyitva: 1009. alkalommal

Ima az új evangelizációért
Dicsőség és hála neked, Mennyei Atyánk, hogy megmutattad irántunk való szeretetedet azzal, hogy Fiad, Jézus Krisztus személyében nekünk ajándékoztad magadat.
Jézusunk, köszönjük, hogy mi is részt vehetünk megváltásod nagy művében, amikor rajtunk keresztül is meg akarod ismertetni a Mennyei Atya szeretetét minden emberrel.
Istenünk, bocsáss meg, hogy időnként lanyhák vagyunk, és csak kevés fáradságot vállalunk azért, hogy téged még jobban megismerjünk, szeressünk, szavainkkal és életünkkel rólad tanúságot tegyünk, és evangéliumodat másokkal is megismertessük.
Tégy minket készségessé, találékonnyá és tüzes lelkűekké, hogy az Új Evangelizáció Évében semmilyen áldozattól se rettenjünk vissza az örömhír továbbadása érdekében! Szentlélek, akit Jézus küldött nekünk az Atyától, vezess bennünket hitvalló krisztusi életre! Szűz Mária, Egyházunk anyja, imádkozz érettünk, hogy az új evangelizáció műve gyümölcsöző legyen egyházmegyénk és egész népünk javára! Ámen

Szombathelyi Egyházmegye 2012

Ajánld ismerősödnek is!